zapytaj o ofertę

O nas

Kim jesteśmy?

Aqua Serwis S.A. jest dynamicznie rozwijającą się spółką, którą tworzy zespół specjalistów, posiadających specjalistyczną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i utrzymaniu skomplikowanych pod względem operacyjnym, technicznym i technologicznym nowoczesnych obiektów użyteczności publicznej (m.in. Aquapark Wrocław, Afrykarium w ZOO Wrocław). Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rynku, nasza kadra podchodzi do każdego projektu indywidualnie, co gwarantuje rzetelność i prawidłowość wykonywanych przez nas zadań.

Dołącz do naszego zespołu.
Zobacz, kogo obecnie poszukujemy i rozwiń swoją karierę z Aqua Serwis

Jaki jest nasz cel?

Mamy świadomość, że zarządzanie tak szerokim portfelem obiektów to działalność interdyscyplinarna, stawiająca wiele wyzwań i wymagająca posiadania szerokiego zakresu kompetencji w wielu dziedzinach. Misją naszej Spółki jest świadczenie usług najwyższej jakości przy jednoczesnej optymalizacji kosztów zarządczych i eksploatacyjnych, wdrażanie optymalnych rozwiązań technicznych, operacyjnych, prawnych oraz organizacyjnych. Celem naszych działań jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa naszym Klientom, ciągły rozwój i reagowanie na zmieniające się potrzeby, a przede wszystkim działania w kierunku ciągłego zwiększania atrakcyjności obiektów (wzrost frekwencji i zyskowności obiektu).

Firma Aqua Serwis S.A. wykonuje swoje obowiązki zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, terminowo i rzetelnie. Na bazie wzajemnej współpracy polecamy firmę Aquaserwis jako solidnego i elastycznego partnera.

Radosław Ratajszczak Prezes Zarządu, ZOO WROCŁAW sp. z o.o.

Firma Aqua Serwis S.A. w sposób rzetelny wywiązuje się z zadań w ramach wykonywania usług porządkowych oraz własnych środków higienicznych. Posiada odpowiednio przeszkolony personel pracowniczy, który wykonuje powierzone czynności w sposób solidny.

Jan Rybarczyk Kanclerz, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Firma Aqua Serwis S.A. jest zarządca budynku Nicolas Business Center. W zakresie jej zadań pozostaje utrzymanie budynku w stałej gotowości oraz świadczenie usług związanych z jego bezawaryjnym funkcjonowaniem. Zespół odpowiadający za nadzór nad obiektem reaguje w sposób natychmiastowy przy zachowaniu wszelkich standardów jakości.

Daniel Szewc Wiceprezes Zarządu, GLOBAL 2016 Sp. z o.o.

Nasze realizacje

Partnerzy

Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi dostawcami oraz podwykonawcami, co pozwala nam na zmniejszenie kosztów przy zachowaniu najwyższych standardów świadczonych usług.