szybki kontakt
667 999 936

Aqua Serwis SA to dynamicznie rozwijająca się spółka specjalizująca się w zarządzaniu obiektami użyteczności publicznej i komercyjnej. Obszary działań spółki wymagają szerokiego zakresu kompetencji jej pracowników w wielu dziedzinach oraz pogłębionej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, dlatego też Aqua Serwis SA zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną, w tym  m. in. w branży: konstrukcyjno-budowlanej, technologicznej, elektrycznej, instalacyjnej czy mechanicznej. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania prac wynikające z obowiązujących przepisów prawa budowlanego.
 
W celu zapewnienia optymalizacji kosztów utrzymania inwestycji - dysponujemy własną bazą sprzętową, w tym urządzeniami specjalistycznymi oraz współpracujemy z grupą dostawców i wykonawców będących liderami w swoich branżach.
 
Nowoczesny system zarządzania spółką realizowany przez kadrę menedżerską pozwala przygotować ofertę, której zaplanowane i profesjonalne działania zapobiegają niepożądanym wydarzeniom oraz minimalizują ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych i niekorzystnych dla nieruchomości zdarzeń.

mapa strony    /      kontakt

backtotop

Copyright 2015 - Aqua Serwis SA. All rights reserved.